Wita Was zespół muzyczny GRAFIT z Lubina

Przejdź do treści

.

Zespół Grafit występuje obecnie w składzie trzyosobowym:


Zespół GRAFIT to zawodowy, profesjonalny zespół muzyczny istniejący na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat, przechodząc reaktywację lub tzw. transformację z innych grup i formacji muzycznych, począwszy od członków zespołu szukając rozsądnych, inteligentnych, utalentowanych muzycznie ludzi skończywszy na nazwie – wyszukując czegoś prostego, łatwo wpadającego w ucho, a jednocześnie oryginalnego. Od czasu powstania nasza formacja rozwija się bardzo dynamicznie, nabierając wciąż nowych doświadczeń. Dzięki temu, że regularnie oferujemy nasze usługi muzyczne gwarantujemy kompleksowość obsługi na najwyższym poziomie. Nasza wyjątkowość polega na perspektywicznej analizie sytuacji na rynku muzycznym oraz własnych możliwości kreowania wizerunku.

ANDRZEJ
-lider zespołu, osoba prowadzącą zespół od wielu lat, wspaniały basista i wokalista, świetny muzyk, człowiek z ogromnym zasobem energii i niebywałym poczuciem humoru.

BEATA
- ozdoba i rodzynek naszego zespołu, obyta ze sceną , urocza i miła wokalistka z ogromnym potencjałem wokalnym oraz ekspresją  sceniczną, tryskająca humorem, dusza towarzystwa.


RYSZARD
- świetny klawiszowiec i aranżer z ogromnym doświadczeniem muzycznym i estradowym oraz wokalista skonstruowany na bazie
wiedzy muzycznej i duszy artysty...Wróć do spisu treści